Kayıt Ol Giriş Yap
Hoşgeldiniz
Êà÷åñòâåííûå áåñïëàòíûå øàáëîíû dle ñêà÷àòü ñ ñàéòà
Banner
» » BAKUT ile Bursa AFAD Gönüllülük Protokolü İmzaladı

BAKUT ile Bursa AFAD Gönüllülük Protokolü İmzaladı

22-12-2014, 14:44
Yazar: BAKUT
Okunma: 912
Yorumlar: 0
Yazdır
BAKUT ile Bursa AFAD Gönüllülük Protokolü İmzaladı İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüz ile Bursa Arama Kurtarma Derneği (BAKUT) arasında gönüllülük protokolü imzalandı.

Dernek Başkanı Eray TÜREMEN ile İl Afet ve Acil Durum Müdürü İbrahim TARI’nın imzaladığı protokol töreninden sonra İl Afet ve Acil Durum Müdürü İbrahim TARI, “Gönüllülerle afet ve acil durumlarda işbirliği yapmak çalışmalara güç verir, afet ve acil durumlarla mücadele kapasitemizi arttırır. Diğer gönüllü kurum ve kuruluşları da protokol imzalamaya davet ediyorum” demiştir.

Protokol töreninde bulunan Sivil Savunma Arama ve Kurtarma Birlik Müdürü Yalçın MUMCU da “Beklentimiz sivil toplum ekipleriyle düzenli ve organize çalışmaktır. Bu ekiple Van’da da beraber çalıştık, dağcılık yönünden de fevkalade bir ekiptir. Bundan sonra da beraber çalışmaya devam edeceğiz. Protokolün hayırlı olmasını diliyorum” demiştir.

BAKUT Başkanı Eray TÜREMEN ise “Düne kadar eğitimlerde, tatbikatlarda ve depremlerde beraber çalıştık ve BAKUT olarak belirli bir seviyeye geldik. Bundan sonra nasıl daha iyi olabiliriz? Beraber nasıl daha iyi çalışabiliriz? Konusu ve eksiklerimizi tamamlamamız konusunda bize destek olmanız bizim için önemli. Amacımız arama kurtarma konusunda daha iyi çalışmalar yapıp halkımıza, ihtiyacı olan insanlara daha faydalı olabilmektir. Bu protokol bizim için çok önemli. İnşallah bundan sonra da daha iyi çalışmalar sürdürebiliriz” demiştir.
Etiketler: AFAD, AFAD Protokolü
Oylanma:
  
Değerli ziyaretçi, sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz açınızdan lütfen sitemize Kayıt Olunuz.
Yorum Ekle
İsim: *
E-mail: *
Mesajınız:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu: Güvenlik Kodu (CAPTCHA)
Kodu Güncelle
Kodu Giriniz: