Kayıt Ol Giriş Yap
Hoşgeldiniz
Êà÷åñòâåííûå áåñïëàòíûå øàáëîíû dle ñêà÷àòü ñ ñàéòà
Banner
» » Makine Mühendisleri, Arama Kurtarma Çalışmalarına Destek Verecek

Makine Mühendisleri, Arama Kurtarma Çalışmalarına Destek Verecek

22-12-2014, 11:51
Yazar: BAKUT
Okunma: 815
Yorumlar: 0
Yazdır
Makine Mühendisleri, Arama Kurtarma Çalışmalarına Destek Verecek Makine Mühendisleri Odası Bursa Şubesi ile Bursa Arama Kurtarma Derneği (BAKUT) arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Makine Mühendisleri Odası BursaŞubesi ile Bursa Arama Kurtarma Derneği (BAKUT) arasında işbirliği protokolü imzalandı. Buna göre, Makine Mühendisleri Odası, arama kurtarma faaliyetlerinin yanı sıra eğitim çalışmalarına da katkı sağlayacak.

Makine Mühendisleri Odası BursaŞube Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen törende, protokole Makine Mühendisleri Odası BursaŞube Başkanı İbrahim Mart ile BAKUT Başkanı Eray Türemen imza koydu.

İbrahim Mart, makine mühendisleri olarak deprem kuşağında bulunan Bursa'da her türlü kurtarma ve arama faaliyetlerine katılmak ve insanları bilgilendirmek istediklerini söyledi. Bu protokolle BAKUT'un her türlü faaliyetlerine araç, gereç ve yer temini yapacaklarına dikkat çeken Mart, ortak çalışmanın sonunda çok önemli faydalar elde edileceğinin altını çizdi.

BAKUT Başkanı Eray Türemen ise ilk kez bir oda ile işbirliği içerisine girdiklerini belirterek, kendilerine verdiği destek nedeniyle Makine Mühendisleri Odası'na teşekkür etti.

Türemen, arama kurtarma konusunda eğitimlerin ücretsiz verileceğini ifade etti.
Oylanma:
  
Değerli ziyaretçi, sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz açınızdan lütfen sitemize Kayıt Olunuz.
Yorum Ekle
İsim: *
E-mail: *
Mesajınız:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu: Güvenlik Kodu (CAPTCHA)
Kodu Güncelle
Kodu Giriniz: