Kayıt Ol Giriş Yap
Hoşgeldiniz
Êà÷åñòâåííûå áåñïëàòíûå øàáëîíû dle ñêà÷àòü ñ ñàéòà
Banner
» » Başkanımız Olay Gazetesine Kurtarma derneklerinin sorunlarını anlattı.

Başkanımız Olay Gazetesine Kurtarma derneklerinin sorunlarını anlattı.

1-11-2014, 16:14
Yazar: BAKUT
Okunma: 671
Yorumlar: 0
Yazdır
Başkanımız Olay Gazetesine Kurtarma derneklerinin sorunlarını anlattı. Altınova Mahallesi Fuar Caddesi’ndeki BAKUT binasının bahçesinde buluşan arama kurtarma dernekleri temsilcileri, derneklerin sorunlarını masaya yatırdı. Bütün arama kurtarma dernekleri ile ortaklaşa hareket etmenin önemini vurgulayan BAKUT Başkanı Eray Türemen, derneklerin ekipman eksikleri olduğunu dile getirdi.

Kendilerinden istenen kira bedelinin de makul bir seviyeye çekilmesini isteyen Türemen, ’Biz gönüllü bir kuruluşuz. Üyelerimizin aidatlarıyla derneğimiz faaliyetlerini gerçekleştirebiliyor, kamu yararına çalışıyoruz. Bizden istenen kira bedeli makul seviyeye çekilmelidir. Bizim öncelikli hedefimiz, arama kurtarmanın en önemli ekipmanı olan bir arazi aracı almaktır. Akabinde de personelimizi arama kurtarma bölgesine taşıyabileceğimizi bir minibüs almak istiyoruz’ dedi.
Oylanma:
  
Değerli ziyaretçi, sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz açınızdan lütfen sitemize Kayıt Olunuz.
Yorum Ekle
İsim: *
E-mail: *
Mesajınız:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu: Güvenlik Kodu (CAPTCHA)
Kodu Güncelle
Kodu Giriniz: